free stats پادکست های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی : موسسه آموزشی استودیو طراحان | فنی و حرفه ای انعکاس | آموزش دکوراسیون داخلی حضوری و مجازی

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات

رادیو معماری استودیو طراحان

شما در بخش رادیو معماری استودیو طراحان، می‌توانید جدیدترین اطلاعات روز دکوراسیون داخلی و معماری را به راحتی از طرق پادکست های زیر بشنوید.

تیم مجموعه آموزشی استودیو طراحان جدیدترین اطلاعات به‌روز دکوراسیون داخلی و معماری را از منابع روز دنیا به زبان‌های بین‌المللی برای شما مخاطبان عزیز ترجمه و در قالب پادکست‌های معماری و دکوراسیون داخلی در اختیارتان قرار می‌دهد.

ورود هدفمند به بازار کار

مسیر ورود به بازار کار دکوراسیون داخلی به صورت هدفمند و سریع در موسسه استودیو طراحان

پادکست پیش‌بینی تغییرات سال 2021 در دکوراسیون داخلی

هرسال با نزدیک شدن به پاییز برترین طراحان در سراسر دنیا پیش بینی تغییراتی که در سال بعد میلادی در حوزه دکوراسیون داخلی اتفاق می افتد را عنوان می کنند. در این پادکست قصد داریم برترین اتفاقاتی که پیش بینی می شود در حوزه دکوراسیون داخلی در سال 2021 اتفاق بیافتد را بررسی می کنیم.

ایده هایی در دکوراسیون داخلی که هرگز از مد نمی افتند!

طراحان همواره به دنبال ایده هایی در دکوراسیون داخلی هستند که سالیان سال بتوانند آنها را استفاده کنند. کارفرمایان هم دوست دارند ایده هایی که در فضای داخلی استفاده می کنند ماندگار و قابل ارائه تا حداثل پنج سال باشد. اما چه ایده هایی هستند که در دکوراسیون داخلی در سال های اخیر ماندگار بوده اند!؟ در این پادکست به بررسی مهم‌ترین ایده هایی که در حوزه دکوراسیون داخلی ماندگار شدند می‌پردازیم.

دکورهای پاییزی و ایده هایی برای طراحی خاص در فضای دکوراسیون

دکورهای پاییزی و ایده هایی برای طراحی خاص در در فضای دکوراسیون پاییز به عنوان یکی از جذاب ترین فصول سال برای همگان جذابیت ها و امکانات زیادی در فضای دکوراسیون داخلی به ارمغان می آورد. اما از چه ایده هایی می توان در فضاسازی امسال 2020 در طراحی دکورهای پاییزی استفاده کرد؟ این پادکست به بررسی ایده های خاص در طراحی دکورهای پاییزی در دکوراسیون داخلی می پردازد.

 طراحی اتاق نشیمن در ۵ مرحله

 

 چگونه طراحی داخلی سرویس بهداشتی خود را آپدیت کنیم؟

 

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Print

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *