نمونه برگزاری دوره نرم افزار اتوکد | دوره تخصصی آموزش AutoCAD

نرم افزار اتوکد از معروف‌ترین نرم افزارهای معماری و طراحی دکوراسیون داخلی است و همواره یکی از دوره‌هایی است که علاقه‌مندان زیادی در رشته‌هایی مثل معماری و طراحی دکوراسیون داخلی دارد. در  این بخش نمونه برگزاری دوره نرم افزار اتوکد را قرار داده‌ایم تا با نحوه تدریس این دوره‌ تخصصی در موسسه استودیو طراحان بیشتر آشنا شوید.

دوره نرم افزار اتوکد

در رشته معماری و طراحی دکوراسیون داخلی پایه ای ترین نرم افزار آموزشی دو بعدی نرم افزار اتوکد می باشد. امکانات متعددی که توسط این نرم افزار برای کاربر مهیاست به راحتی می‌تواند نقشه کشی و ایده پردازی اولیه پروژه ها را به سادگی مهیا سازد. این نرم افزار توسط معماران، مدیران پروژه‌ها، طراحان گرافیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت اتودسک به شمار می‌رود. درواقع نرم افزار اتوکد را می توان به نرم افزاری مشترک میان گروه های متفاوت از جمله مهندسین معماری، شهرسازی، عمران، برق، سازه و… دانست که زبان مشترکی را میان کلیه این طراحان برقرار می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر  پیرامون دوره تخصصی آموزش نرم افزار اتوکد AutoCAD کلیک نمایید

دوره نرم افزار اتوکد و نقشه کشی

دوره تخصصی آموزش اتوکد یکی از دوره‌هایی  است که زیربنای رشته‌هایی مثل معماری و دکوراسیون داخلی می‌باشد. این دوره طی مدت 30 ساعت با جدیدترین مطالب و منابع آموزشی در موسسه هنر و معماری استودیو طراحان برگزار می‌گردد.

هنرجویان با هدف ورود به بازار کار می‌توانند در این دوره شرکت نمایند تا با کاربردی‌ترین و معروف‌ترین نرم افزار معماری آشنا شوند. 

 پیشنهاد می کنیم برای شناخت بهتر این دوره، نمونه برگزاری آموزش نرم ازفزار اتوکد AutoCAD را مشاهده کنید:

نمونه برگزاری دوره اتوکد و نقشه کشی دوبعدی

نمونه برگزاری دوره نرم افزار AutoCAD

نمونه ویدئو تدریس آموزش اتوکد

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات