free stats آموزش طراحی لباس و مد شناسی | دوره مجازی (آنلاین) و حضوری

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات

طراحی لباس و مد شناسی تبدیل به یکی از حرفه‌های پرطرفدار در بازار کار شده است. آموختن دانشی که به واسطه آن بتوان راحت‌تر و سریع‌تر وارد بازار کار شد، یکی از ارکان مهم و ضروری می‌باشد. بنابراین به‌روز بودن مباحث آموزش طراحی لباس و مد شناسی برای ورود تسهیل شده به بازار کار طراحی لباس و مدشناسی بسیار مهم می‌باشد.

در دپارتمان تخصصی مدشناسی و طراحی لباس موسسه استودیو طراحان، در نظر داریم هنرجویانی که اطلاعات مرتبط با مدشناسی و طراحی لباس نداشته‌اند را به صورت هدفمند وارد بازار کار این رشته نماییم.

دوره آموزش طراحی لباس و مد شناسی

برای شرکت در این دوره جامع و تخصصی، داوطلبین عزیز نیازمند هیچ‌گونه پیش نیاز قبلی نبوده‌اند و به‌راحتی می‌توانند از دوره استفاده نمایند. همچنین شرکت در این دوره‌ها نیازمند داشتن مهارت خیاطی نیست و هنرجو می‌تواند پس از شرکت در دوره تخصصی مقدماتی وارد مبحث مرتبط با آموزش خیاطی و دوخت گردد.

آموزش طراحی لباس و مد شناسی

هنرجویانی که در دوره آموزش طراحی لباس شرکت می‌کنند می‌توانند مزون شخصی خود را راه‌اندازی کنند و یا در مزون‌های دیگر مشغول به کار شوند. رشته طراحی لباس و مدشناسی این امکان را به شما می‌دهد که می‌توانید به صورت خود اشتغالی نیز وارد بازار کار شوید.

برخلاف نظر بسیاری از هنرجویان، شرکت در دوره‌های طراحی لباس و مد شناسی نیازمند داشتن زمینه قبلی طراحی دستی و فیگور نبوده است و هنرجویان عزیز در طول این دوره، آموزش حرفه‌ای طراحی فیگورها را از مقدماتی تا پیشرفته می‌آموزند.

مدارک تخصصی دوره :

هنرجویان عزیز پس از شرکت در این دوره، سه مدرک تخصصی معتبر با عناوین دوره‌های مهم برگزار شده دریافت می‌نمایند که قابل ارائه در سراسر کشور می‌باشد.

در پایان شایان ذکر است آینده کاری رشته طراحی لباس و مد شناسی در کشور ایران بسیار روشن بوده و به خصوص برای بانوان رشته‌ای درآمدزا و کاربردی می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با موسسه استودیو طراحان در تماس باشید

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print