نمونه برگزاری دوره آموزش طراحی لباس و مد شناسی : موسسه آموزشی فنی و حرفه‌ای انعکاس | استودیو طراحان

موسسه آموزشی انعکاس (برند استودیو طراحان) مفتخر است که از سال 1393 برگزارکننده‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری در زمینه‌های انواع کلاس‌های هنری به‌ویژه طراحی لباس و مدشناسی بوده است. هدف ما در این مجموعه، آموزش کاربردی ویژه بازار کار است که هنر جویان بعد از اتمام دوره خود بتوانند مستقیماً ورود به بازار کار نمایند و یا به کارآفرینی شخصی بپردازند.

آموزش طراحی لباس

معرفی دوره مد شناسی و طراحی لباس

دوره آموزشی طراحی لباس و مد شناسی برای اولین‌بار با کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی، توسط اعضای هیئت علمی موسسه استودیو طراحان تدوین شده است.

محوریت این دوره، آموزش رشته مد شناسی و طراحی لباس و همچنین آماده سازی و ارتقای حرفه‌ای علاقمندان و طراحان آکادمیک این حوزه جهت آمادگی تخصصی ورود به بازار کار می‌باشد. این امر باعث می‌گردد تا بازار کار جامع‌تری برای این عزیزان میسر گردد. 

شایان ذکر است دوره آموزش طراحی لباس و مد شناسی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین (مجازی) برگزار می‌گردد.

نمونه ویدیو‌های کلاس آموزشمد شناسی و طراحی لباس

با افتخار اعلام می‌کنیم که تنها موسسه‌ای هستیم که در پایان هر کلاس، فیلم‌های آن جلسه در گروه هنرجویان ارسال می‌شود. بنابراین هنرجویان در طول دوره، به‌راحتی می‌توانند مباحث کلاس‌ها را مطالعه نمایند.

نمونه برگزاری دوره طراحی لباس

نمونه برگزاری دوره مد شناسی

نمونه برگزاری دوره آموزش طراحی لباس و مدشناسی

نمونه برگزاری آموزش مدشناسی و طراحی لباس

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات