نمونه برگزاری ورکشاپ تخصصی آموزش Feng Shui فنگ شویی در دکوراسیون داخلی

در این بخش، نمونه برگزاری آموزش Feng Shui فنگ‌شویی در دکوراسیون داخلی و بررسی انرژی در محیط که ورکشاپی تخصصی و پیشرفته در موسسه استودیو طراحان می‌باشد را می‌توانید مشاهده نمایید. این دوره جزو عناوین پرطرفدار و جذابی است که همواره طرفداران بی‌شماری به خصوص در بین علاقه‌مندان به رشته طراحی دکوراسیون داخلی و معماری دارد.

فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی Feng Shui هنری متفاوت از چین باستان است که این روزها مورد توجه بسیاری از طراحان داخلی قرار گرفته است. بررسی و بکارگیری درست و اصولی این دانش نیازمند داشتن دانش بنیادی در خصوص الگوهای اولیه فنگ شویی می‌باشد.

آموزش Feng Shui فنگ شویی

فنگ‌شویی Feng Shui در دانشنامه آزاد ویکی پدیای فارسی چنین تعریف شده است:

فنگ شویی که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به‌طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد.

آموزش فنگ شویی در دکوراسیون داخلی

در دوره Feng Shui موسسه آموزشی هنر و معماری استودیو طراحان، هنرجویان و علاقه‌مندان می‌توانند طراحی فضاهای مسکونی، تجاری و اداری را بر اساس فنگ شویی بیاموزند و علاوه بر بررسی نکات پیشرفته فنگ شویی در فضا اقدام به چیدمان یک پلان بر اساس فنگ شویی نمایند. همچنین هنرجویان در سطح مقدماتی به آشنایی اولیه با مبانی پایه، عناصر فردی، لوح های پاگو و شیوه چیدمان و بایدها و نبایدهای دکوراسیون داخلی بر اساس علم فنگ شویی می‌پردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ورکشاپ فنگ شویی در طراحی دکوراسیون داخلی کلیک کنید

دوره Feng Shui فنگ شویی در دکوراسیون داخلی

در ادامه می‌توانید نمونه برگزاری آموزش فنگ شویی در دکوراسیون داخلی را مشاهده نمایید:

نمونه برگزاری آموزش Feng Shui در دکوراسیون داخلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش مشاوره مجموعه در تماس باشید

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات