آموزش معماری داخلی فنی و حرفه ای (درجه ۲) | ویژه آزمون سازمان : انعکاس : استودیو طراحان

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات

دوره تخصصی آموزش معماری داخلی درجه دو سازمان فنی و حرفه ای

رشته معماری داخلی همواره متقاضیان زیادی جهت ورود به بازار کار داشته است، اما تحصیل در این رشته نیازمند وقت، علاقه، پشتکار، تمرین و ممارست می‌باشد. سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از مدت‌ها پیش رشته معماری داخلی را به عنوان یکی از مهارت‌های تخصصی خود ویژه ورود به بازار کار معرفی نموده است. تیم استودیو طراحان مفتخر است که این دوره تخصصی را ویژه دریافت مدرک تخصصی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور ارائه می نماید.

شرایط دوره معماری داخلی:

هنرجویانی که در دوره‌های سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به خصوص رشته معماری داخلی ثبت‌نام به عمل می‌آورند، می‌بایست بدانند که مدرک اخذ شده در این دوره‌ها توسط سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور پس از 4 مرحله آزمون تخصصی ارائه می‌گردد. ارزش این مدرک بیش از هر مدرک دیگری در ایران بوده و در کشورهای عضو سازمان بین المللی کار جهانی (ILO) مورد تایید و قابل استفاده می‌باشد.

برای مشاهده لیست کشورهای عضو ILO کلیک کنید

مزایای استفاده از این مدرک فنی و حرفه‌ای:

هنرجویانی که مدارکی با سطح مهارت 3 دریافت می‌کنند در واقع در کشورهای مقصد میزان حقوق دریافتی برابر باافراد لیسانس در رشته مربوطه را دارند و این مزیت مهمی برای هنرجویانی است که قصد مهاجرت را دارند.

آموزش معماری داخلی

شیوه دریافت مدرک:

شایان ذکر است که هنرجویان متقاضی دوره تخصصی معماری داخلی درجه 2 می‌بایست چهار مرحله آزمون تخصصی را پشت سر بگذارند.

در مرحله اول، رشته تخصصی نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه 2 مطابق با کد استاندارد 54/2/3 /32-0 تدریس می‌گردد که در نتیجه هنرجویان برای دو مرحله آزمون تئوری و عملی آماده می‌شوند. پس از شرکت در آزمون تئوری و قبولی هنرجوی محترم در آزمون، سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تاریخ آزمون عملی را مشخص می‌نماید.

در مرحله دوم هنرجویان دومین آزمون خود را خواهند داشت که شرط شرکت در این آزمون، قبولی در آزمون نقشه‌کشی ساختمان مهارت فنی درجه 2 و بارگذاری نمونه مدرک هنرجو در پرتال سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.

در آزمون آخر مبحث معماری داخلی درجه 2 در قالب مفاهیم پایه معماری، رنگ، هنرهای تجسمی و اسکیس در آزمون تئوری مطرح می‌گردد.

در آزمون عملی همچنین مشابه آزمون نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه 2، هنرجویانی که در بخش تئوری قبول شده‌اند در تاریخ معین شده توسط سازمان برای شرکت در آزمون عملی اقدام می‌نمایند.

پیشنهاد می‌کنیم نمونه ویدیوهای آموزش معماری داخلی را مشاهده نمایید

لازم به ذکر است اساتید دوره تخصصی آموزش معماری داخلی درجه دو، منابع تخصصی سازمان فنی و حرفه ای کشور را در این دو رشته تدریس نموده و همراهی هنرجویان با کلاس و مطالعه منابع ارائه شده، منجر به قبولی ایشان در آزمون‌ها می‌گردد. همچنین مدرک این مهارت‌های دوره معماری داخلی درجه 2 توسط خود سازمان فنی و حرفه ای کشور و نه موسسه استودیو طراحان ارائه گردیده و قابلیت ترجمه رسمی برای ارائه در کشورهای عضو رسمی سازمان بین الملی کار را داراست. (لیست کشورهای عضو سازمان بین‌المللی کار ILO)

برای اطلاع از جدیدترین دوره‌های آموزشی با بخش مشاوره موسسه تماس حاصل نمایید.

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print