نمونه برگزاری دوره آموزش اتوکد و نقشه کشی ساختمان آزمون فنی و حرفه ای : موسسه آموزشی فنی و حرفه‌ای انعکاس | استودیو طراحان

در این بخش، نمونه برگزاری دوره آموزش اتوکد و نقشه کشی که بخشی از رشته معماری داخلی سازمان فنی و حرفه ای کشور  می‌باشد را قرار داده‌ایم تا با نحوه تدریس این دوره‌ها  بیشتر آشنا شوید.

دوره ویژه سازمان فنی و حرفه ای کشور – معماری داخلی درجه 2

دوره آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته معماری داخلی شامل آموزش‌های مختلفی ازجمله آموزش نقشه‌کشی ساختمان و  همچنین آموزش نرم افزار اتوکد می‌باشد

سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از مدت‌ها پیش رشته معماری داخلی را به عنوان یکی از مهارت‌های تخصصی خود ویژه ورود به بازار کار معرفی نموده است. تیم استودیو طراحان مفتخر است که این دوره تخصصی را ویژه دریافت مدرک تخصصی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور ارائه می نماید.

داوطلبین این رشته با مطالعه دروس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور قادر خواهند بود پس از قبولی درآزمون‌های سازمان فنی و حرفه ای کشور قوی ترین مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی را تحت عنوان معماری داخلی درجه 2 دریافت نمایند. این مدرک به هنرجویان در راستای مهاجرت کاری برای ارائه رزومه قوی تر بسیار کمک می‌نماید.

دوره آموزش اتوکد و نقشه کشی

لازم به ذکر است کلیه دوره‌های آمادگی آزمون فنی و حرفه ای به صورت کامل اعم از آموزش نرم افزار اتوکد، آموزش نقشه کشی ساختمان و … توسط موسسه آموزشی استودیو طراحان برگزار می‌گردد.

پیشنهاد می کنیم برای شناخت بهتر این دوره، نمونه برگزاری دوره آموزش معماری داخلی (درجه2) سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده کنید:

نمونه برگزاری دوره آموزش اتوکد مختص آمادگی برای آزمون فنی و حرفه ای

نمونه برگزاری دوره آموزش نقشه‌کشی ساختمان مهارت فنی و حرفه ای درجه 2

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش مشاوره مجموعه در تماس باشید

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات