نمونه برگزاری آموزش طراحی دکوراسیون داخلی ویژه بازار کار : انعکاس : استودیو طراحان

مفتخریم که از سال ۱۳۹۳ به دو شیوه مجازی (آنلاین) و حضوری به برگزاری ماهانه دوره‌های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی (طراحی داخلی) ویژه بازار کار پرداخته‌ایم. تاکنون بیش از ۶۰ دوره آموزش تخصصی دکوراسیون داخلی را برگزار نموده و در هر دوره بیش از سی هنرجو را به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار طراحی داخلی کرده‌ایم.

این دوره برای اولین‌بار با سیلابس اختصاصی و انحصاری توسط اساتید در تیم استودیو طراحان معرفی و تدوین شده است که محوریت اصلی دوره طراحی داخلی ارتقا مهندسین، معماران، طراحان داخلی، دکوراتورها که این عناوین را در دانشگاه های معماری و موسسات مشابه نگذرانده‌اند می‌باشد تا بازار کار جامع‌تری را برای این عزیزان میسر نماید.

برای شناخت بهتر ، پیشنهاد می کنیم نمونه‌های برگزاری دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی را مشاهده کنید:

آموزش طراحی دکوراسیون

نمونه برگزاری‌های آموزش طراحی دکوراسیون

مبحث سبک شناسی در دکوراسیون داخلی

سبک شناسی در دکوراسیون داخلی یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین آموزش‌هایی است که به صورت اصولی در دوره تخصصی آموزش دکوراسیون داخلی ویژه بازار کار به هنرجویان ارائه می شود.

شناخت سبک‌هایی که در بازار کار جهانی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است به طراحان کمک می‌کند تا در فضاسازی خود اصولی کار کنند و فضاهایی که خلق می‌کنند جذاب‌تر و خاص‌تر دیده شود. در این بخش به بررسی الگوهای رنگی، چیدمان، متریال‌ها، قواعد و نکات هر سبک در دکوراسیون داخلی به تفکیک پرداخته می‌شود تا هنرجویان بتوانند سبک طراحی هر فضا را شناسایی کنند.

مبحث اصول و قواعد چیدمان تخصصی در دکوراسیون داخلی

چیدمان یکی از سوال برانگیزترین مباحثی است که همواره طراحان داخلی با آن سر و کار دارند. اینکه فضاها بر مبنای چه اصولی در دکوراسیون داخلی چیدمان شوند تا ظاهر پلان فضا جذاب دیده شود و در عین حال بهترین خروجی از فضا گرفته شود جزو نکاتی است که می‌بایست هنرجویان در رشته دکوراسیون داخلی فراگیرند. 

در مبحث چیدمان هنرجویان نقاط تاکید و تمرکز هر فضا را می‌آموزند و یاد می‌گیرند چطور به کمک رنگ و متریال‌ها در چیدمان فضا تغییرات کاربردی ایجاد کنند.

بخش اول

بخش دوم

مبحث طراحی ویترین‌های تجاری

طراحی ویترین‌های تجاری یکی از مشاغل درآمدزا برای هنرجویان دوره آموزش طراحی داخلی است. پروژه‌های طراحی ویترین‌های تجاری سریع و با سود بالاتر اجرا می‌شوند. خلاقیتی را که می‌توان در طراحی ویترین‌های تجاری داشت در فضاهای مسکوتی نمی‌توان ایجاد کرد. درنتیجه در بخش آموزش تخصصی طراحی ویترین‌های تجاری، قواعد و قوانین فروش بصری را با هنرجویان بررسی می‌کنیم سپس الگوهایی که بر اساس آن‌ها می‌توان طراحی فضای ویترین‌های تجاری را جلو برد را مورد بررسی قرار می‌دهیم. 

در این بخش از دوره، هنرجویان دکوراسیون داخلی اقدام به طراحی یک ویترین می‌کنند که در آن کلیه عوامل نظیر سبک شناسی فضا، نورپردازی ویترین ها و همچنین چیدمان فضا مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

مبحث آموزش طراحی سالن‌های آرایشی و بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی سالن‌های آرایشی و بهداشتی به عنوان یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار در کشور ما، نکته‌ای است که به ورود حرفه ای تر به بازار کار هنرجویان بسیار کمک می نماید. خلا آموزش این مباحث در بازار آموزش دکوراسیون داخلی بر آن شد تا این مبحث را به عنوان یکی از واحدهای درسی دوره جامع دکوراسیون داخلی مورد بررسی قرار دهیم.  

در این دوره به تاثیر  رنگ، چیدمان، نورپردازی و الگوهای سبک شناسی در فضای سالن های آرایشی و بهداشتی پرداخته می شود. در انتهای دوره جدیدترین سالن‌های آرایشی و بهداشتی که در دو سال اخیر مورد توجه بوده اند را مورد بررسی قرار می دهیم تا هنرجویان دوره دکوراسیون داخلی دید بهتری از طراحی فضای سالن های آرایشی و بهداشتی پیدا نمایند.‌

مبحث روان‌شناسی در دکوراسیون

روان شناسی در چیدمان و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین و کلیدی‌ترین مبانی چیدمان صحیح در طراحی دکوراسیون داخلی است. اینکه قواعد و قوانین روان‌شناسی در فضا چطور عمل می کنند؟ چیدمان مطلوب روان شناختی در فضاهایی اجتماع پذیر نظیر نشیمن ها چگونه باید باشد؟ رنگ هایی که در فضای دکوراسیون داخلی بیشتر می بایست استفاده شوند کدامند؟ از جمله مواردی است که در طراحی و فضاسازی‌های درس روان‌شناسی چیدمان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین علاوه بر موضوعات فضاسازی‌های مسکونی در این بخش از دوره جامع دکوراسیون داخلی به مسائلی نظیر چیدمان‌های اصولی و صحیح در فضای تجاری و اداری نیز پرداخته می شود و دکور مهدکودک ها و چیدمان فضای اداری به عنوان دو فضای بسیار مهم در این بخش از دوره مورد بررسی قرار می گیرند.

مبحث تغییرات سال 2021 در دکوراسیون داخلی

شناخت و بررسی تغییراتی که هر سال در دکوراسیون داخلی معرفی می‌شود از جمله مواردی است که طراحان داخلی و معماران نیاز دارند با آن آشنا باشند. در بازار کار شناخت جدیدترین تغییرات دکوراسیون داخلی کمک می‌کند تا یک طراح به‌روز دیده شود و کارفرمایان بیشتری را جذب کند.

در موسسه هنر و معماری استودیو طراحان ما در پایان هر سال میلادی تغییراتی که در حوزه دکوراسیون داخلی برای سال بعد در سطح بین‌المللی مطرح می‌شود را برای هنرجویان ترجمه و در دوره طراحی دکوراسیون داخلی مورد بررسی و آموزش قرار می‌دهیم تا جدیدترین منابع دکوراسیون داخلی در دسترس هنرجویان باشد.

بخش اول

بخش دوم

مبحث آموزش طراحی دکوراسیون با چیدمان دیوار گالری

دیوارهای گالری به عنوان یک بخش خلاق و تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی جزو مباحثی است که در دوره تخصصی آموزش دکوراسیون داخلی موسسه استودیو طراحان مورد بررسی قرار می گیرد.

در این بخش هنرجویان می‌توانند برای فضاهای خود نیز طراحی چیدمان دیوار گالری را انجام دهند. انواع چیدمان دیوار گالری موضوع بحث این بخش از دوره دکوراسیون داخلی است.

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات