نمونه برگزاری آموزش دکوراسیون کلاسیک | ورکشاپ تخصصی : موسسه آموزشی فنی و حرفه‌ای انعکاس | استودیو طراحان

اصول و قواعد طراحی کلاسیک همواره یکی از دغدغه‌های طراحان داخلی، معماران و درواقع علاقه‌مندان به اصول کلاسیک در طراحی دکوراسیون داخلی بوده است. همان‌طور که در ادامه نمونه برگزاری آموزش دکوراسیون کلاسیک را مشاهده می‌نمایید؛ موسسه استودیو طراحان برای رفع نیاز این قشر، این ورکشاپ را برگزار نموده است.

از آنجایی که طراحی کلاسیک، در کشور ما ایران نیز طرفداران بی‌شماری دارد که نمونه‌ آن را می‌توانید در طراحی نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی مشاهده نمایید؛ و البته عموماً در دوره‌های آموزشی دکوراسیون داخلی به دلیل فقدان مطالب در این زمینه همواره پوشش دادن مبحث طراحی داخلی کلاسیک، میسر نبوده است موسسه آموزشی استودیو طراحان، با علم به این موضوع و با ترجمه جدیدترین منابع رسمی بین المللی از کشور ایتالیا و سایر منابع انگلیسی زبان، اقدام به گردآوری مطالب به روزی در زمینه آموزش دکوراسیون داخلی کلاسیک نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ورکشاپ تخصصی آموزش طراحی دکوراسیون کلاسیک کلیک نمایید

آموزش طراحی داخلی کلاسیک و نئوکلاسیک

در این دوره به بررسی موتیف‌های کلاسیک و نئوکلاسیک می‌پردازیم و هنرجویان علاوه بر یادگیری اصول و قواعد پایه‌ای اجرای کلاسیک، اقدام به طراحی با استفاده از موتیف‌های کلاسیک می‌نمایند.

دوره‌هایی که در ورکشاپ طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارتند از: طراحی داخلی در روم، یونان، مصر باستان، طراحی داخلی باروک،روکوکو و غیره. با بررسی این دوره‌های تاریخی هنرجویان قابلیت اجرای هر طرح کلاسیکی را به صورت ترکیبی خواهند داشت.

آموزش دکوراسیون کلاسیک

این ورکشاپ به کلیه علاقه‌مندانی که تمایل به استفاده از طراحی داخلی کلاسیک را دارند پیشنهاد می‌شود. همچنین طراحان داخلی که در بازار دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند می توانند با شرکت در این سمینار، اطلاعات خود را در زمینه طراحی و اجرای کلاسیک تقویت نمایند.

برای شناخت بهتر ، پیشنهاد می‌کنیم نمونه برگزاری آموزش طراحی دکوراسیون کلاسیک را مشاهده کنید:

نمونه برگزاری ورکشاپ آموزش دکوراسیون کلاسیک

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

دوره‌‌های آموزشی

جدیترین مطالب بخش VIP

جدیدترین مقالات