آموزش پست پروداکشن و پرزانته دیجیتال با فتوشاپ : انعکاس : استودیو طراحان

قبل از اینکه به دوره‌های  آموزش پست پروداکشن بپردازیم، بهتر است کمی با پست پروداکشن و پرزانته دیجیتال آشنا شویم.

پست پروداکشن و پرزانته دیجیتال چیست؟

پست پروداکشن Post Production به معنای فرآیند پس از تولید می‌باشد که در بخش معماری به معنای اصلاح تصاویری است که از دیگر نرم افزارها وارد مرحله فرآیند پس از تولید می‌شوند.

معمولا مبحث پست پروداکشن در نرم افزار فتوشاپ صورت می‌گیرد.

فرآیند پس از تولید در معماری و دکوراسیون داخلی به معنای بهینه سازی خروجی تصویری است که از نرم افزارهایی نظیر تری دی مکس و وی ری، اتوکد، رویت و … گرفته می شود.

کاربردهای پست پروداکشن

پرزانته دیجیتال به معنای آماده‌سازی خروجی نهایی جهت ارائه به مشتری است و در واقع این مشتری می‌تواند کارفرمای یک پروژه باشد یا صفحه مجازی یک شرکت باشد که پست‌های متفاوتی که در این صفحه قرار داده می‌شود نیازمند بهبود و ارتقا است.

این استفاده تنها محدود به آبجکت های پرسوناژ و درخت و آسمان و… نیست و حتی میتوان نور های بسیار زیبایی را هم خلق کرد.

استفاده از adjustment یکی از مهترین قسمت های یک پروژه پست پروداکشن است،چرا که میتوانیم تیرگی یا روشنی و یا تنظیمات مختلف رنگی به رندرها اعمال کنیم که در سطح پیشرفته تر میتوانیم روز را به شب تبدیل کنیم و یا فضاهای مختلف نوری بسازیم.

آموزش پست پروداکشن

فواید پست پروداکشن با فتوشاپ 

در نتیجه یادگیری نرم افزار فتوشاپ با هدف پست پروداکشن خروجی کارها برای هر معمار و طراح داخلی و کلیه کاربران نرم‌افزارهایی نظیر تری دی مکس و وی ری و همچین رویت معماری، ضروری است تا خروجی نهایی کار این طراحان زیباتر جلوه نماید.

بسیاری از مسابقات معماری همانند مسابقه جهانی طراحی آسمان‌خراش‌هایevolo  توسط این نرم‌افزار ارائه‌های نهاییشان را به انجام می‌رسانند و طراحان با هدف شرکت در مسابقات معماری علاوه بر مصرف تجاری می‌توانند از پست پروداکشن استفاده نمایند.

دوره های تخصصی آموزش پست پروداکشن و پرزانته دیجیتال

  آموزش پست پروداکشن و پرزانته دیجیتال با به کارگیری نرم‌افزار  فتوشاپ یکی از دوره‌هایی است که در موسسه آموزشی هنر و معماری استودیو طراحان، ارئه می‌شود تا اصلاح خروجی‌های نرم افزارها، ارائه به مشتری، ساخت صفحات مجازی کاری، لوگو و … امری راحت برای مخاطبین عزیز باشد.

شرکت در این دوره‌ها نیازمند پیش‌زمینه نرم ‌فزاری دیگر نبوده و داوطلبین با هر پیش‌زمینه‌ای می‌توانند از این دوره‌ها استفاده کنند.

شایان ذکر است آموزش مقدماتی فتوشاپ با هدف یادگیری دستورات این نرم افزار جزو مباحث درسی این دوره می باشد.

اشراک‌گذاری :

WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Pinterest
Facebook
LinkedIn
Print

انعکاس

اولین موسسه بازدیدکننده از

بزرگترین نمایشگاه اکسپو در خاورمیانه

مدت باقی‌مانده تا بازدید :

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
انعکاس پلاس بزودی